.

אוהב לגלות טכנולוגיות נסתרות

 וגם להבין את השלכותיהן המעשיות?


שיתוף אישי

יום נפלא,

 

למה אנחנו עוסקים בטכנולוגיה? למה היא מושכת אותנו? מה אנחנו רוצים להפיק ממנה?

 

אנשים כמוני שאוהבים לגלות טכנולוגיות חדשניות, נסתרות ושימושיות, שאינן מופיעות בכותרות, ורוצים להבין מה הן מציעות באופן מעשי? אלו תועלות ניתן להפיק מהן? למה הן חשובות? ובעיקר לקבל השראה ורעיונות חדשים, אני מזמין להצטרף לרשימה הפרטית שלי (ללא תשלום כמובן), ולקבל עדכונים טכנולוגים, כדי לגלות בזמן קצר, טכנולוגיות חדשניות שימושיות ומבטיחות, שלא מרבים לדבר עליהן.

 

כמי שמשרת מנמ"רים מעל 24 שנים, ומשוחח איתם מדי שבוע על הנושאים שמעניינים אותם וכמי שהכין עד היום מעל 1200 תחקירים מקצועיים על כל טכנולוגיות המידע המשמעותיות, אני רוצה להאמין, שרכשתי את היכולת להבין מהם ההיבטים שמעסיקים את מקבלי החלטות המחשוב ומה חשוב להם לדעת, ובדברים האלו בדיוק, אני משתף את קוראי הרשימה שלי.

 

מנהלים שמוכנים לנסות את ההצעה שלי, ייהנו בנוסף, מ-7 תחקירים שעשינו על הטכנולוגיות המעניינות ביותר שיש כיום (את שמות הטכנולוגיות ניתן לראות מיד לאחר הרשמה). מדובר בתחקירים שמשמשים כיום את המנמ"רים במשרדי הממשלה הגדולים ביותר בישראל, בתאגידים  מכל תחומי המשק: אקדמיה, בריאות, תחבורה, מזון, מוסדות ציבוריים ועד יועצים מקצועיים עצמאיים, שמבינים כולם שתשומת ליבם שווה הרבה כסף, ולכן הם מעדיפים לקבל מידע מקצועי, שימושי וחשוב באמת, באופן מרוכז ומתומצת.

 

מנהלים שאוהבים לגלות טכנולוגיות נסתרות וחשובות וגם להבין את השלכותיהן המעשיות, אני
מזמין עכשיו לחשוב איזה דברים טובים סביר שיקרו בהמשך ולהצטרף עכשיו לרשימה שלי
. כמה מתאים גם לך ליהנות מהשירות הזה?

 

קובי שפיבק Bsc ,MBA
העורך הראשי של pCon

טל' 03-9667939 - koby@pcon.co.il

 

נ.ב. ניתן להסיר את שמך מהרשימה בכל עת, על ידי קישור שנמצא בתחתית כל מייל שנשלח ממני.

להתעדכן בזמן קצר ולקבל 7 תחקירים מקצועיים מתנה

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
ארגון

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.